Opěrné konstrukce a protikroupové systémy pro ovocnářské výsadby

Protikroupové systémy od společnosti Nedbalsystem s.r.o. nabízí širokou škálu použitých materiálů a kombinací s přihlédnutím jejích funkcí. Základní podpůrné sloupy tvoří opěrnou a nosnou konstrukci a mohou být betonové, dřevěné nebo ocelové s délkou dle potřeby průjezdu mechanizací na údržbu, ochranu i sklizeň.

Vrchní části sloupů jsou opatřeny klobouky dle použitého sloupu s křížovým zajištěním, který současně upevňuje síť. Kotevní soustava je složena z kotev a lan dle velikosti pozemku, délky řad a půdních podmínek. Příslušenství u kotevního systému může být levnější variantou s použitím lanových svorek až po servisně jednoduché, ale nákladnější variantu s použitím napínáků, dvojnapínáků a trojnapínáků pro dotahování lan a drátů.

Podélné a příčné nosné i bezpečnostní zavětrování je řešeno dráty nebo lany s vysokým standardem zinkování. Protikroupové sítě nabízíme černé, šedé, krystalové i variantu zebra s šíří až 7 metrů s krajovým i středovým zesílením. Spony pro spojování sítí jsou především výroby naší firmy Nedbalsystem s použitím nejkvalitnějších materiálů.

Kompletní nabídka na eshopu

Opěrné konstrukce a protikroupové systémy pro ovocnářské výsadby

Naše realizace

Kontakty

Provozovna:

Skladový areál Cerhýnky,
28102 Cerhenice (mapa)

+420 603 265 970, nedbal@nedbalsystem.cz

Otevírací doba:
Pondělí až středa 9,00 až 15,00 hodin
Jiný termín po telefonické dohodě


Sídlo a fakturační adresa

Nedbalsystem s.r.o.

Jaurisova 515/4, Michle,
140 00 Praha 4 (mapa)

IČ: 09165738, DIČ: CZ 09165738

C 331966 vedená u Městského soudu v Praze

Kompletní kontakty

Napište nám

Map